web tasarım
  • 0 850 840 48 68

Kurumsal

Hakkımızda

HAKKIMIZDA SAYFAMIZ NASIL HAZIRLANIR?

Firmanızın ne iş yaptığı ile firmanızın tarihçesini anlatmakla başlayabilirsiniz. Yaptığınız iş, bulunduğunuz sektör ve hedef kitlenize hitap ederek bir tanımlama oluşturmalısınız. Sonrasına firmanızın ürünleri hizmetleri ve çalışma şartlarınızdan bahsedebilirsiniz. Hitap etmiş olduğunuz kitlenizin neden sizi tercih etmesi gerektiğini anlatan bir metin her zaman dikkat çekici olacaktır.

Hazırlayacak olduğunuz metinden dilerseniz kurumsal bir kimlik, dilerseniz de sıcak bir dil tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihlerinizin renk bulmuş halidir.

Firmanıza yer vermek isterseniz; çalışanlarınız hakkında bilgilere de bu alandan yer verebilirsiniz. Tüketiciler, alışveriş yaparken karşılarındaki firmayı da tanımak isteyeceklerdir. Ekibinizin fotoğraflarını paylaşmak, tüketicilerin güven algısını da olumlu yönde etkiler. Ekibinizdeki kişilerin yaptıkları işleri, hangi alanda uzman olduklarını, şirkette hangi pozisyonda olduklarını bu alana ekleyerek, kişisel bilgiler paylaşabilirsiniz.

Diğer müşterilerinizden gelen yorumlara da burada yer verebilişiniz. Sizin hizmet verdiğiniz kişilerin markanız hakkındaki yorumları, sitenizi ilk kez ziyaret edenlerin de algısını etkileyecektir.

Bir fotoğrafa yer vermeniz gerekir ise bu firmanızın iç resimlerinden olan bir fotoğraf olabilir. Kendinizi karşı tarafa daha iyi yansıtmak, şeffaflığınızı göstermek ve şirket kültürünüzü yansıtmak ister iseniz bu iyi intiba oluşturabilir. Hem firmanızla ilgili daha detaylı bilgiler sunmuş olursunuz, hem de şeffaflığınız tüketicilerin güven algısını olumlu yönde etkiler.

Şirketiniz, bazı konular üzerinde ödüller alabilir ya da basında önemli yayınlarda kendine yer bulmuş olabilir. Bu bilgileri de hakkımızda sayfanızda göstermelisiniz. Aldığınız ödüller, zaten markanızın değerini tüketiciler gösterecektir. Aldığınız ödüller, zaten markanızın değerini tüketiciler gösterecektir.

Hakkımızda sayfanızı ara sıra güncellemek de iyi bir çalışma olacaktır. Şirketinizle ilgili yeni gelişmeleri buraya ekleyebilir, yeni müşterilerinizden gelen yeni yorumları ekleyerek, eskileri kaldırabilirsiniz.

 

 

© Copyright 2021 Reklam Çözüm. Tüm Hakları Saklıdır.